wettertechnische Mess- und Überwachungsgeräte

Image
Image
 
Image

FIRMA PROFİLİ

Şirketimiz, Alman kömür işletmelerinin uzun süreli bir geleneğe sahip olduğu bir bölgede, yani Ruhr Havzası'nda bulunmaktadır. Kuruluşumuz 1975 yılında, Düsseldorf yöresinde, maden ocaklarındaki elektronik ölçüm tekniği için bir mühendislik bürosu olarak çalışma hayatına başlamıştır.
1985 yılında ise, büro merkezi Essen'e taşınmış ve Essen'de WOELKE Industrieelektronik GmbH adı altında çalışmalarına devam etmiştir.

Firmamızın teknik çalışanları; Fizik, Bilgisayar, Elektronik ve Mekanik dallarında önce meslek ve daha sonra bu konuda ihtisas eğitimi alarak, maden ocaklarının patlama tehlikesine maruz mahallerindeki hava teknik ölçüm ve gözetleme cihazlarını geliştirmek ve üretmek üzere yetiştirilmiş uzman görevlilerden oluşmaktadır.

Elektrikli işletme malzemelerine ait üretimlerimiz, tüm birleşik aletler, cihazlar grubu I, kategori M1 ve M2: işletme tedarik sistemleri ve elektronik ölçüm aletleri 2003 yılından beri BVS 12 ATEX ZQS/E208. numaralı sertifika ile onaylanmaktadır.

Örneğin, kızıl ötesi ölçme tekniği esasına dayalı gaz analizi gaz ölçme cihazında olduğu gibi, geliştirdiğimiz cihazlara ait bir dizi, uluslararası patentlerle korunma altına alınmıştır. WOELKE ismi de, bir marka olarak keza uluslar arası bazda korunma altındadır.

Cihazlarımızın geliştirilmesi ve üretimi için aşağıda belirtilen tesisler elimizde mevcuttur:
Bilgisayar kumandalı klima bölümleri ve gaz karma tesisleri
Bilgisayar kumandalı bilgi kayıt ve bilgi işleme sistemleri
Algılayıcı (Sensör) ve ileticiler için geliştirme labarotuvarları ve üretim tesisleri
Bir çok rüzgar kanalları
Patlama test tesisleri
CAD sistemi

Mekanik-Elektronik Üretim İşletmesi sıfatıyla iş ortağımız olan RST GmbH & Co.KG’ye ait geniş çaplı hizmet sunumunu da dikkate almanızı lütfen rica ederiz.


Tavsiye

DBE
Kömür
Deilmann-Haniel
FHF Funke
DD
Scharf
Korfmann
Arcelo
Siming
RAG
Imbat
Eickhoff
Command-Automotion
FGA
Tiefenbach
TDKES
Uralkali
Sevitel
SDS-Ugol
Ciner
Permogovnik
Parktermik
Ercan